Myjka do okien SPEEDCLEANER® 3 w 1
czyste - suche - wypolerowane
za jednym pociągnięciem!

Sposób użycia

SPEEDCLEANER® Opatentowaną miskę napełnić ciepła wodą do kreski maksymalnego poziomu(ok.0,6 l) i dodać kilka kropel jakiegokolwiek płynu do mycia naczyń. Zanurzyć płasko myjkę w misce, pocierając gąbką o źeberka znajdujące się na dnie tak, aby wytworzyła się piana.

Wskazówka: w taki sposób w czasie pracy czyścimy również gąbkę.

W zastępstwie miski SpeedCleaner można również użyć zwykłego naczynia, którego rozmiary pozwolą na zanurzenie myjki.

SPEEDCLEANER® Następnie przeciągnąć jednocześnie przyciskając gąbkę w lewo i prawo przez usytuowane wyżej źeberka do osączenia, aż gąbka przestanie kapać.

Wskazówka: 2-3 krople płynu do naczyń umieszczone bezpośrednio na gąbce wzmagają tworzenie się piany.

SPEEDCLEANER® Jeśli szyby są mocno zabrudzone należy je przetrzeć wstępnie gąbką ( ściągacz gumowy nie może przylegać do powierzchni). Można to wykonać odchylając myjkę lekko do siebie lub używając obrotowego uchwytu przekręcić o 180 stopni i myć używając samej gąbki.

 

SPEEDCLEANER® Myjkę docisnąć do szyby tak, aby gąbka i gumowy ściągacz przylegały jednocześnie do szyby( położyć całą myjkę na szybie). Kciuk włożyć w zagłębienie uchwytu i lekko dociskając prowadzić myjkę po szybie, bez odrywania. Ruchem ciągłym czyścić wg wskazań na rys.5-11. Przy poziomym myciu powierzchni należy stale zwracać uwagę na prowadzenie myjki pod lekkim kątem - ukośnie, strzałka na obudowie myjki rys.12. Czyszczenie należy zakończyć w dolnym prawym lub lewym rogu szyby rys.10, po czym usunąć resztkę piany z krawędzi.

Wskazówka: jeśli gąbka jest za sucha lub zbyt brudna , myjkę zanurzyć od czasu do czasu w misce. Gąbkę czyścić pocierając o źeberka znajdujące się na dnie , po czym osączyć i kontynuować pracę.Obsługa uchwytu obrotowo-uchylnego SpeedCleaner model Plus i Profi.


Uchwyt obrotowo-uchylny jest szczególnie przydatny do czyszczenia wstępnego i w zastosowaniu z kijem teleskopowym. Czerwony element uchwytu wcisnąć kciukiem i przytrzymać. (rys.1)
Przekręcić i/lub uchylić uchwyt do pożądanej pozycji(rys.2 i 3).Zwolnić kciuk - uchwyt zaskakuje automatycznie.

Specjalnie dla leworęcznych: dzięki prostej przebudowie uchwytu mechanizm obrotowo-uchylny nadaje się również do pracy dla osób leworęcznych. Rady dotyczące przebudowy:

  • usunąć czerwoną płytkę mocującą
  • wypchać oś z tworzywa sztucznego
  • przekręcić uchwyt o 180 stopni i ponownie włożyć
  • złączyć w odwrotnej kolejności.
 
Dystrybutorzy SPEEDCLEANER®
Łotwa / Litwa
 
Wielka Brytania
english
 
Francja
 
Finlandia
 
Holandia
 
Nowa Zelandia
 
Szwecja
 
Dania
+45 86-991688
 
Grecja
+30 6975851176
 
Irlandia
+353 (0)874075293
 
Polska
+48 (0) 602 34 40 97
 
 
 


Copyright © 2012 speedcleaner.pl