Myjka do okien SPEEDCLEANER® 3 w 1
czyste - suche - wypolerowane
za jednym pociągnięciem!

O Naszej firmie

Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w południowej Polsce, zlokalizowaną na terenie Jury Krakowsko -Częstochowskiej. Kontynuujemy działalność w formie sprzedaży demonstracyjno - pokazowej , której początki uruchomienia sięgają w Polsce roku 1991.

Jednocześnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów o nazwie SpeedCleaner niemieckiej firmy Mannibest.

Nasza działalność polega przede wszystkim na sprzedaży demonstracyjno - pokazowej, której największą zaletą jest fakt, że klienci mogą na żywo zapoznać się z produktem i fizycznie go przetestować, nim podejmą decyzję zakupu. Ta nietypowa ,a zarazem niszowa działalność jest bardzo ciepło przyjmowana przez naszych klientów i cieszy się ogromnym ich zainteresowaniem.

Nasze stoiska demonstracyjne można spotkać na terenie całego kraju. Działalność prowadzimy przede wszystkim na wszelkiego rodzaju organizowanych Targach i Wystawach, jarmarkach, imprezach plenerowych oraz pasażach handlowych. Umożliwiamy również naszym klientom dokonywanie zakupów drogą wysyłkową  poprzez naszą stronę.

Przykładamy ogromną uwagę do jakości produktów, które wprowadzamy do sprzedaży. Wszystkie są najwyższej jakości, perfekcyjne wykonane , a ich skuteczność działania niezawodna. Jakość i wieloletnia funkcjonalność to główne kryteria ich wyboru. Oczywiście ciągle się rozwijamy i pozyskujemy nowe produkty jednocześnie poszerzając ich asortyment, dbając tym samym o zadowolenia naszych klientów.

 

Nasze stoiska demonstracyjne dla produktów Speedcleaner.


 

 

 

 

 
Dystrybutorzy SPEEDCLEANER®
Łotwa / Litwa
 
Wielka Brytania
english
 
Francja
 
Finlandia
 
Holandia
 
Nowa Zelandia
 
Szwecja
 
Dania
+45 86-991688
 
Grecja
+30 6975851176
 
Irlandia
+353 (0)874075293
 
Polska
+48 (0) 602 34 40 97
 
 
 


Copyright © 2012 speedcleaner.pl